SÖK

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
{ "homeurl": "http://www.resemagasinetbuss.se/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 0, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://www.resemagasinetbuss.se/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 0, "googleOnly": 1, "lang": "en", "mobile": 0 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 1, "trigger": { "delay": 300, "autocomplete_delay": 310 }, "overridewpdefault": 0, "override_method": "post", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "0", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "show_more": { "url": "?s={phrase}", "action": "ajax" }, "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 1, "force_res_hover": 0, "force_sett_hover": 0, "force_sett_state": "closed" }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 }, "fss_layout": "column" }
© RESEMAGASINET BUSS

Kontakta oss

Hör av dig till oss om du har frågor eller synpunkter. För allmänna frågor når du oss lättast på: info@resemagasinetbuss.se

 

 

 

 

Beställ tidningen!

Marknad och försäljning

Sara Ericsson, Sales ManagerE-post: sara@resemagasinetbuss.seTelefon: 0766 08 09 07
Tania Makinen, Account ManagerE-post: tania@resemagasinetbuss.seTelefon: 0762 47 93 67
Daniel Gheysari, Account ManagerE-post: dg@resemagasinetbuss.seTelefon: 0707 73 44 54

Redaktion

Richard Flinck, Creative Director, t f chefredaktörr@resemagasinetbuss.se
Tony Manieri, Art Directortony@resemagasinetbuss.se
Johanna Bjuhr Escalante, Art Directorjohanna@resemagasinetbuss.se
Anders Lundberg, Redaktörlundberg@resemagasinetbuss.se
Stina Kätting, Redaktör Agenda, Skribentstina@resemagasinetbuss.se
Weine Öhrstrom, Korrektur, Skribentweine@resemagasinetbuss.se
Daniel Sander, Webbredaktördaniel@resemagasinetbuss.se

Kontakt

Box 4147
102 63 Stockholm
Sverige

info@resemagasinetbuss.se

Skriv till oss